Stichting SOP Rotterdam

Srpsko Omladinsko Prijateljstvo

RTS Kros in Rotterdam, zondag 20 mei

 

RTS Kros vond plaats op zondag 20 mei vanaf 14 uur.

Deze sport manifestatie werd wederom voor de elfde keer georganiseerd door Stichting SOP Rotterdam georganiseerd.

Voor de locatie van de manifestatie kozen we net als vorige jaren de atletiek terrein "Nenijto" van de atletiek vereniging "Rotterdam Atletiek". De manifestatie sierde de warme zonnige dag en de sportieve geest van de 110 kinderen van verschillende leeftijd die aan de RTS Kros deelnamen.

De RTS Kros werd geopend door de voorzitter van Stichting SOP Rotterdam en Bojan Kljajić, hoofd van consulaire afdeling van de ambasade van Republiek Servië in Den Haag, die de deelnemers en hun gevolg begroetten. De heer Kljajić deelde de medailles, diploma's en cadeautjes uit aan de deelnemers.

 

De heer Kljajić willen we bedanken voor zijn bezoek aan de RTS Kros van 2018.

Onze sponsoren willen we bedanken voor het mogelijk maken van de RTS KROS van dit jaar:

 

Tevens zijn we dankbaar aan de barbecue team: Biljana, Mirjana, Marijana, Živko en Slavko, evenals aan alle vrijwilligers.  We zijn dankbaar

aan de kinderen die deelnamen, hun ouders  en gevolg

We hopen dat u genoten heeft van de manifestatie RTS Kros 2018.

Tot de volgende RTS Kros!

 

Stichting SOP Rotterdam

Hieronder volgt een lijst van kinderen die geselecteerd zijn voor de deelname aan de RTS Kamp voor kinderen uit diaspora, "Svilajac 2018" die plaats vindt van 23 tot 30 juni:

 

1. Katarina Stoiljković

2. Jelena Šicar

3. Nikola Rakin

4. Miljan Mihajlović

5. Luka Veličković

 

Hier volg lijst met kinderen die eerste drie plaatsen behaalden in hun categorie:

Meisjes 2014- 2013 -2012 100 m

1. Valentina Bobinac

2. Aleksija Radošević

3. Sofija Kljajić

 

Jongens 2015-2014-2013 100 m

1. Darko Mitrović

2. Damjan Milosavljević

3. Андрија Јаковљевић

 

Meisjes 2011-2010 200 m

1. Ksenija Ćulibrk

2. Ivona Zebić

3. Luna Jana Rubien

 

Jongens 2013 -2012 200 m

1. Jovan Gvozdenac

2. Milan Gredić

3. Milan Gabrijel

 

 

Meisjes 2009-2008 300 m

1. Jelena Šicar

2. Nikoleta Mladenović

3. Lena Stoiljković

 

Jongens 2011-2010 300 m

1. Yaan Nijehof

2. Mladen Mitrović

3. Nikola Obradović

 

Meisjes 2007-2006 400 m

1. Katarina Stoiljković

2. Anna Dragović

3. Marina Polaček

 

Jongens 2009-2008 400 m

1. Luka Veličković

2. Jason Damian Bouwknegt

3. Kosta Stanojčić

 

 

 

Meisjes 2005-2004 600 m

1. Mia Zorić

2. Gabrijela Kolundžija

3. Isidora Pupovac

 

Jongens 2007-2006 600m

1. Milijan Mihajlović

2. Nikodim Marković

3. Romeo Knežević

 

Jongens   2001-2005 800m

1. Nikola Rakin

2. Stefan Kužet

3. Đorđe Polaček