Stichting SOP Rotterdam

Српско Омладинско Пријатељство

Галерија

Крос РТС-а 2018 у Ротердаму, недеља 20. мај

 

Крос РТС-а одржан је у недељу 20. маја 2018 године у 14 часова.

Ову лепу спортску манифестацију, једанаесту по реду у Холандији, организовало је као свих претходних година наше удружење Српско Омладинско Пријатељство.

И ове године смо се окупили на терену атлетског удружења ”Rotterdam Atletiek” спортски терен Nenijto.

У спортском духу смо провели диван, сунчан дан и окупили 110 деце различитих узраста.

Крос РТС-а је отворио Милан Вукас, председник удружења СОП Ротердам а све учеснике и њихове пратиоце је поздравио Бојан Кљајић, први саветник и шеф Конзуларног одељења Амбасаде Републике Србије у Хагу, који је касније уручио медаље, дипломе и пригодне поклоне учесницима кроса.

Хвала господину Кљајићу што је својим присуством увеличао овогодишњи Крос РТС-а.

Најлепше хвала свим нашим спонзорима:

 

Такође хвала екипи задуженој за роштиљ: Биљана, Мирјана, Маријана, Живко и Славко, као и свим осталим волонтерима, вама родитељима, пратиоцима и драгој деци на учешћу!

Надамо се да сте уживали и да ћемо се опт дружити следеће године.

 

Ваш Stichting SOP Rotterdam

Следи списак деце која су изабрана да иду на Камп РТС-а за децу из дијаспоре− ”Свилајнац 2018”, од 23. до 30. јуна:

 

1. Катарина Стоиљковић

2. Јелена Шицар

3. Никола Ракин

4. Миљан Михајловић

5. Лука Величковић

 

Ту је и списак деце која су освојила прва три места у својим категиријама:

Девојчице 2014- 2013 -2012 100 m

1. Валентина Бобинац

2. Алексија Радошевић

3. Софија Кљајић

 

Дечаци 2015-2014-2013 100 m

1. Дарко Митровић

2. Дамјан Милосављевић

3. Андрија Јаковљевић

 

Девојчице 2011-2010 200 m

1. Ксенија Ћулибрк

2. Ивона Зебић

3. Луна Јана Рубин

 

Дечаци 2013 -2012 200 m

1. Јован Гвозденац

2. Милан Гредић

3. Милан Габријел

 

 

Девојчице 2009-2008 300 m

1 Јелена Шицар

2. Николета Младеновић

3. Лена Стоиљковић

 

Дечаци 2011-2010 300 m

1. Yaan Nijehof

2. Младен Митровић

3. Никола Обрадовић

 

Девојчице 2007-2006 400 m

1. Катарина Стоиљковић

2. Anna Драговић

3. Марина Полачек

 

Дечаци 2009-2008 400 m

1. Лука Величковић

2. Jason Damian Bouwknegt

3. Коста Станојчић

 

 

 

Девојчице 2005-2004 600 m

1. Миа Зорић

2. Габријела Колунџија

3. Исидора Пуповац

 

Дечаци 2007-2006 600m

1. Миљан Михајловић

2. Никодим Марковић

3. Ромео Кнежевић

 

Дечаци 2001-2005 800m

1. Никола Ракин

2. Стефан Кужет

3. Ђорђе Полаћек